Standplaats: ‘s-Gravenhage | Aantal uur: 40
Wil jij geen files meer? Kom dan werken in “jouw” Den Haag als servicemonteur werktuigbouwkunde bij onze City Solution-vestiging. Hier werk jij aan diverse contracten, zoals kantoorpanden, theaters en hotels, aan de werktuigkundige installaties. Denk hierbij aan luchtbehandeling, verwarming en loodgieterswerkzaamheden.
Wat ga je doen?
Als servicemonteur werktuigbouwkunde ben je verantwoordelijk voor het onderhoud van de werktuigkundige installaties bij onze klanten in de binnenstad van Den Haag. Op jouw fiets rijd je door het centrum naar diverse klanten; van hotels tot kantoorpanden. Hoe ziet een dag als servicemonteur werktuigbouwkunde er dan uit, vraag je je vast en zeker af:
- Je haalt de benodigde materialen op bij een dropbox van onze leverancier, wel zo milieuvriendelijk
- Je voert preventief onderhoud uit aan de werktuigkundige installaties van je klant. De technisch beheerder neemt je mee in alle opdrachten die de komende maanden op de planning staan en wat jouw rol daarin wordt
- En dan vlug weer door op je elektrische fiets naar een storing. Op je tablet zie je precies wat je moet doen, want de servicecoördinator heeft de gegevens naar je toegestuurd
Wat krijg je van ons?
- • natuurlijk geld. Netjes volgens de cao technisch installatiebedrijf zoals je gewend bent.
- • een pensioenregeling. Voor later.
- • 25 vakantie- en 13 ADV-dagen. Werken is leuk, vrij zijn is fijn.
- • voor de kinderen van onze medewerkers is er een scholingsfonds vanuit Van Dorp.
- • aandacht voor persoonlijke ontwikkeling. Jij hebt je eigen academie in Nieuwegein.
- • geen rijbewijs? Geen probleem, bij ons krijg je een elektrische fiets of OV Business kaart
Wie ben jij?
Bij ons is het belangrijk dat je vooral lekker jezelf bent. Je bent bij ons namelijk onderdeel van onze warme, hechte familiecultuur. Je woont in Den Haag of omgeving en vindt het niet erg om lekker op de fiets naar onze klanten te rijden. Daarnaast:
- Een afgeronde mbo-3 opleiding richting installatietechniek, werktuigbouwkunde óf relevante werkervaring in de branche
- Het zou mooi zijn als je 2 jaar ervaring hebt in dezelfde of een soortgelijke rol (bij een collega-installateur bijvoorbeeld)
- Tenslotte is het handig dat je een VOG kunt overleggen. Heb je ’m nog niet of is ’ie verlopen? Dan regelen wij dat je ’m (opnieuw) kunt aanvragen, geen punt
“Ben je nu zzp’er en overweeg je de overstap naar loondienst vanwege de nieuwe wetgeving per 2025? Bij Van Dorp werk je aan uitdagende, innovatieve techniek, met de zekerheid van een vast contract en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zoals pensioenopbouw. In loondienst bij ons familiebedrijf is het net zo leuk, maar met minder risico! Neem vandaag nog contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.”
Wie is Van Dorp?
Als mobiliteitspartner van de gemeente Den Haag investeren wij in innovatieve, duurzame mobiliteit en doen we er alles aan om Den Haag de komende jaren volledig te verduurzamen. Daarom hebben wij het unieke concept City Solutions ontwikkeld. Dat houdt o.a. in dat je met het ov, lopend of op de elektrische fiets/scooter naar onze vestiging aan de Korte Houtstraat komt. Voordeel: midden in de stad = midden tussen onze klanten. Die kunnen we snel en efficiënt bedienen. Hiermee garanderen we optimale kwaliteit, kostenbesparing en een ongeëvenaarde ‘groene footprint’ in de installatiebranche. Andere voordelen van City Solutions: nooit meer parkeer- en file problemen en geen onnodig gesjouw meer met spullen. Daarom kiezen steeds meer klanten en leveranciers voor Van Dorp en werken mensen graag bij ons!
Word jij onze nieuwe dorpsgenoot?
Je hebt ontzettend leuk contact met klanten, je lost technische vraagstukken op, je werkt aan mooie, uitdagende projecten in Den Haag en geen dag is hetzelfde! Dus waar wacht je nog op?
Geïnteresseerd na het lezen van deze vacature? Neem dan contact op met onze adviseur regio west Tom Beker via 06-58915507 of [email protected].
Voor acquisitie hoeft dat niet, ook al vertrouwen we uiteraard op alle goede bedoelingen.